Laiptai

Laiptai – tai vienas svarbiausių architektūrinių sprendimų statant ar įsirenginėjant namus. Šie gaminiai ne tik tampa interjero dalimi, bet ir privalo užtikrinti mūsų saugumą, todėl savo gaminiams, keliame pačius aukščiausius reikalavimus.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš įsirenginėjant laiptus?

Saugumas. Statant/įsirenginėjant patalpas atkreipkite ypatingą dėmesį į laiptų konstrukciją- ji turi būti tvirta. Taip pat itin svarbus elementas laiptų statumas, kad lipimo laiptais procesas būtų komfortiškas, jų statumo kampas turėtų būti iki 30-35º. Juk visi norime ne tik saugių, bet ir patogių laiptų.

Medžiagos. Atkreipkite dėmesį į medžiagų atsparumą išorės veiksniams. Mediena priklauso nuo laiptų apkrovimo, vietos pastate, interjero/dizaino ir kainos. Pagrindinės medienos rūšys naudojamos mūsų produkcijoje : ąžuolas, uosis, spygliuočiai arba beržas.  Gaminiai padengiami laku arba alyva, kad išlaikytų atsparumą aplinkos veiksniams. Viena iš pastarųjų metų tendencijų- metaliniai laiptai. Juk niekas nenorime,kad praėjus metams ar dviems,o galbūt ir keliems mėnesiams reiktų keisti,atnaujinti laiptus ar jų dalis.

Dizainas. Individualu, tačiau šiais laikais yra daugybė galimybių laiptus pagaminti ne tik saugius/patogius ir kokybiškus, bet ir išskirtinio dizaino tinkančio Jūsų namų interjere.

Laiptufabrikas.lt siūlo šiuos laiptų tipus:

  • Centrinės laiptasijos;
  • Laiptasijos iš šono;
  • Laiptasijos iš apačios;
  • Konsoliniai laiptai;
  • Spiraliniai laiptai;
  • Lenkti laiptai;
  • Komerciniai ir industriniai laiptai.

Renkantis laiptus visuomet rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistais. Jeigu svarstote, kokius laiptus reikėtų rinktis – pasikonsultuokite su Laiptų Fabriko specialistais!


Per kiek laiko yra pagaminami laiptai?

Laiptai yra pagaminami per 3-5 sav po brėžinių patvirtinimo.


Kokio tipo laiptus rekomenduojame rinktis?

Laiptų tipas parenkamas tik tuomet kai įvertinama erdvė kurioje jie bus. Tačiau išskiriame du pagrindinius, plačiausiai pritaikomus ir mūsų klientų mėgstamus laiptų tipus : centinė laiptasija (modelis Lukas) bei šoninė laiptasija (modelis Nojus).

Patikimos konstrukcijos

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Profesionalios konsultacijos

Suteikiame garantiją

Kokybiškos medžiagos

SUSISIEKIME