VIDAUS TURĖKLAI

Vidaus turėklai – itin svarbus elementas įsirenginėjant laiptus – vidaus turėklai. Pagrindinė  vidaus laiptų turėklų funkcija – suteikti atramą bei stabilumą lipant arba leidžiantis laiptais.

Vidaus turėklai suteikia ne tik saugumo jausmą, bet ir prisideda prie estetinio laiptų vaizdo. 

Laiptufabrikas.lt gaminamos vidaus laiptų turėklų rūšys: 

  • Vidaus turėklai su stiklo elementais;
  • Vidaus turėklai su horizontaliu užpildu; 
  • Vidaus turėklai su vertikaliu užpildu; 
  • Metaliniai turėklai;

Medžiagos iš kurių yra gaminami vidaus laiptų turėklai:

Mediniai turėklai – gaminami iš pasirinktos medienos (ąžuolo, uosio, spygliuočių ar beržo). Užsakymo metu pateikiame net trisdešimties standartinių spalvų katalogą, tad medienos spalvą galite derinti prie interjere esančių elementų. Jei tinkamos spalvos nerandate, siūlome galimybę pritaikyti medienos atspalvį pagal jūsų pateiktą pavyzdį. 

Metaliniai turėklai – ne tik atrodo patraukliai , bet ir suteikia papildomo saugumo, bei prisideda prie modernaus vaizdo Jūsų namuose. Per daugelį metų metaliniams turėklams buvo naudojama daug įvairių metalo rūšių, jo lankstumas padeda sukurti platesnį dizainų asortimentą, o tai užtikrina, kad klientai gali gauti norimą stilių su garantija, kad turėklai tarnaus ilgą laiką. Metalinių turėklų svoris reiškia, kad jie tvirčiau laikosi nei kiti, yra ypač patvarus, nes gali atlaikyti net ekstremalias oro sąlygas. 

Tai nėra paprastas sprendimas, todėl jei kyla sunkumų, kreipkitės į mūsų komandą – mielai padėsime ir suteiksime reikiamą informaciją!


Per kiek laiko yra pagaminami vidaus laiptų turėklai?

Vidaus laiptų turėklai yra pagaminami per 3-5 sav.


Kokio tipo vidaus laiptų turėklus rekomenduojame rinktis?

Pats populiariausias klientų pasirinkimas – stilingi stikliniai vidaus turėklai, tačiau mes labai rekomenduojame ir ilgaamžiškumą garantuojančius, prie įvairiausio namų interjero prisitaikančius metalinius vertikalius turėklus.

Patikimos konstrukcijos

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Profesionalios konsultacijos

Suteikiame garantiją

Kokybiškos medžiagos

SUSISIEKIME